Autor

Rafał Chojnowski

Zawodowy hejter podcastów


Nagrywasz podcast? Wszyscy wokół tylko klepią Cię po plecach? Brakuje Ci rzetelnego feedbacku? Odleciałeś i potrzebujesz ściągnięcia na ziemię?

Trafiłeś idealnie!

Napisz do mnie – pomogę 🙂


Możesz się ze mną skontaktować poprzez:


Zadowoleni klienci mówią o mnie:

Bardzo dużo się nasłuchałem o tym, jaki to prowadzę fajnypodcast. Ale rzadko się zdarzało, że ktoś dawał mi informacje otym, co mogę poprawić. I na szczęście pojawił się Rafał, który bezogródek, bez zbędnych ceregieli po prostu wytknie wszystko, cotrzeba. Bez słodzenia, ale rzeczowo.”

Michał Kasprzyk z podcastu Do Początku

„Największym wyzwaniem podcastingu jest ograniczona informacja ze strony słuchaczy na temat jakości, tematów, czy dynamiki rozmowy. Rozwiązaniem jest Rafał, a ilość przesłuchanych przez niego podcastów jest liczona w tysiącach, więc ma skalę porównawczą. Nazywa się „hejterem”, ale ja się nie zgodzę z tym określeniem, bo zawsze otrzymywałem od niego rzeczową krytykę, indywidualne podejście i sugestie obszarów do poprawy. Sugestie Rafała dają do myślenia, czasem bolą, ale nie można im odmówić trafności.”

Dawid Straszak z Podcastu Charyzatycznego

„Rafał udziela rzeczowej i rzetelnej informacji zwrotnej. Ma ciekawe pomysły i duży dystans do otoczenia. To wszystko razem pozwala mu być obiektywnym, kiedy większość z nas ulega społecznym wpływom. Otrzymałem kilka informacji, które były dla mnie wartościowe i przez to chętnie wracam po nową krytyczną opinię! Tylko takie informacje zwrotne są wartościowe, które pozwalają na wprowadzenie zmian. Dzięki Rafał 👍🏻”

Wojciec Strózik z podcastu Rozwój osobisty dla każdego

O Rafale trzeba wiedzieć przede wszystkim to, że daje szczery feedback rzeczywistości! Bez „słodzenia”, bez „waty” – mówi co myśli. Chociaż jest to mało popularny obecnie sposób działania, a może właśnie dla tego, jest to cecha bezcenna!”

Piotr Kantorowski z podcastu Prawo dla biznesu